DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Všechny akce jsou kvůli koronaviru zrušeny
Sledujte náš Facebook pro aktuální informace.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

První sobotu v novém roce se opět konal náš tradiční hasičský ples.

 

Datum tentokrát vyšel na 6.1. a ples se nesl v duchu našich akcí z posledního půl roku - chtěli jsme něco víc a trochu jinak. I proto jsme už od prosince zkoušeli netradiční vtipné předtančení - Šum swistu Revival Žďár předvedl vystoupení ve stylu Dana Nekonečného - exotické rytmy, tanečnice, pyrotechnika. :-) Skvělá a vtipná podívaná.

Další zajímavou novinkou byl fotokoutek, od kterého jsme úplně nevěděli, co čekat. Nakonec se ukázalo, že to byla skvělá a vtipná věc - podle počtu fotek a zájemců nestihl blesk ani vychladnout.

Také jsme od plesu chtěli, aby bylo možné se najíst i v pokročilou hodinu. Proto jsme ve spolupráci se žďárským mysliveckým sdružením tento požadavek dotáhli k řešení. Bylo tak možné najíst se ještě ve 2 ráno a byl vynikající zvěřinový guláš a pečené kančí maso s knedlíkem a zelím.

Samozřejmostí je tombola a dobře zásobený bar. Vstupné bylo 80Kč a los stál 5Kč. Účast byla také perfektní - přes 130 lidí. Děkujeme Vám. :-)