DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Všechny akce jsou kvůli koronaviru zrušeny
Sledujte náš Facebook pro aktuální informace.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

7.6.2014 od 14 hodin proběhl 4.ročník Sjezdu řeky Metuje.

 

Akce se kromě spousty diváků zúčastnilo opět 15 lidí jako vloni, i když sestava byla rozdílná. Celkový počet 12 plavidel je krásná účast, která zajistila spoustu zábavy a koupání ve studené vodě. Akce po dojetí do cíle pokračovala zábavou a občerstvením na louce, kde hrála country hudba a teklo vychlazené pivo i jiné nápoje. Sem bohužel dorazilo jenom málo lidí oproti divácké účasti na splavech, což nás celkem mrzí.

 

Fotogalerie ZDE

 

 

 

 

Seznam odvážlivců na plavidlech:

Langhamer Jakub, Zeman Martin, Šilhán Martin, Zemanová Lucie, Švanda Pavel, Křížek Jiří, Dubišarová Radka, Dubišar Vlastimil, Vidímová Mirka, Langhamerová Aneta, Hejnyš Petr, Puschman Jindřich, Franz Libor, Kaufman Jaroslav, Michal Šrytr