Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

9.4.2016 jsme se s hlídkou starších zúčastnili prvního závodu v požárnické všestrannosti.

Sraz byl v 7 ráno u hasičárny, kam přišli všichni včas. :-) Odjeli jsme v počtu 10 lidí a dvou aut směr Rožnov.Nástup byl v 9 hodin a bylo rozhodnuto, že déšt není nijak omezující a poběží se venku celá trať.

To pro hlídku starších znamenalo 3km běhu a 7 kontrolních stanovišť - střelba ze vzduchovky, hasičské značky, uzlování, překonání vodorovného lana, topografické značky, orientace mapy a zdravověda.

Naše hlídka si se závodem poradila velice dobře i přes to, že to byl jejich premiérový závod po pouhých dvou měsících učení. Obsazené 13. místo ze 17 hlídek nás potěšilo stejně jako děti a těšíme se na další závod v Nahořanech. Pokud zlepšíme hlavně zdravovědu a překonání vodorovného lana, tak máme v budoucnu na velmi slušné umístění !

Složení hlídky: Meier Lukáš, Poche Jan, Pichová Lucie, Hašková Zuzana, Šrámek František

Fotogalerie ZDE

Rožnov 9.4.2016 starší děti
Kontrolní stanoviště
st.č. družstvo SDH čas trati K1 K2 K3 K4 K5 K6 K7 K8 trestné body výsledný čas pořadí
25 Mezilesí B 0:47:19.30 12 1 9 0 0 12 0 5 0:39:00.00 1:26:19.30 17
K1-střelba, K2-topografické a technické značky, K3-uzle, K4-první pomoc, K5-požární ochrana, K6-lano, K7-mapa, K8-azimut