V sobotu 18.2.2017 jsme vyrazili na první soutěž naší sezóny do České Metuje.

Vloni jsme se na tuto soutěž jeli pouze podívat, protože kroužek fungoval teprve týden. Letos jsme se vrátili na místo činu se soutěžním družstvem mladších a 5 staršími jednotlivci. Registrace probíhala do 8 hodin, nástup byl ve čtvrt na 9. Na sraz o půl 8 dorazili k hasičárně všichni, jenom Filip zaspal a nabírali jsme ho doma :-) Družstvo mladších mělo startovní číslo 9 a jednotlivci od 17-21. Ze dvou pokusů mladšího družstva byl první výrazně lepší - po vylosování náhodného uzle ho musel každý štafetovým způsobem uvázat. Družstvo mladších získalo skvělé 3.místo z 12 týmů.

Jednotlivci obsadili 8., 9., 18.,21. a 22. místo z 22 závodníků. Výsledky uspokojující, ale stále máme na čem pracovat. :-)

Družstvo mladších:

Danihel Matěj, Osobová Veronika, Blažková Kateřina, Šrámek František, Kleinerová Natálie, Svatoňová Anna, Freiberger Adam

Jednotlivci:

Thér Filip, Poche Jan, Hašková Zuzana, Hanušová Nikola, Černohorská Pavla