DŮLEŽITÉ INFORMACE

TERMÍNY AKCÍ

Čarodějnice
se budou konat v obvyklém termínu 30.4. na hřišti.

Žďárská soutěž
v požárním útoku se uskuteční 19.5. od 14 hodin.

Svatojánský jarmark
proběhne 23.6.2018 po celý den, samozřejmě i s naším stánkem.

Dětský den
připravujeme jako rozloučení s prázdninami v sobotu 1.září. Těšte se na spoustu atrakcí.

Dětský kroužek

Probíhá každý pátek od 16 do 17 pro děti od 5 do 7 let, a od 17 do 19 hodin pro děti nad 7 let. Rádi uvidíme i nové tváře. Přijďte se podívat.

Další informace
Stále sbíráme veškerý elektroodpad, pokud nás chcete podpořit tak nám ho můžete nechat u hasičárny. Více informací ZDE

Po domluvě zajistíme na Vaší akci pivo Kozel 10° a 11° za nákupní cenu.

Pokud máte jakékoliv náměty k akcím nebo činnosti, neváhejte a dejte nám je vědět.
NÁVŠTĚVNOST
Návštěvnost měřená od 24.4.2013

TOPlist

Den po cvičení IZS na Ostaši, tj. 16.10. se odehrálo ostré pátrání po pohřešované ženě na Bischofsteinu. Naše jednotka se hledání účastnila, SMS přišla ve 14:15. Žena byla nakonec nalezena policií v místní části Skalka.

 

 

Text, který vyšel v Náchodském deníku 16.10.2014:

Policisté pátrají po Zuzaně Sedláčkové z Hradce Králové. Její poslední výskyt byl zaznamenán v okolí Teplic nad Metují.

Pohřešovaná odešla dne 14.října v 07:30 ráno z domova do zaměstnání. Tam však nedorazila a její matce přišel domů do schránky dopis na rozloučenou a dopis na rozloučenou poslala i do zaměstnání. Matce v dopise poslala svůj OP, platební kartu a kartu do knihovny. Poslední zprávu SMS od ní matka obdržela téhož dne v 16:30 hodin. Od té doby je její mobilní telefon nedostupný.

Poslední výskyt pohřešované byl zaznamenán v okolí Teplic nad Metují. Do současné doby se domů nevrátila ani o sobě nepodala další žádnou zprávu. Policie žádá všechny občany, zejména z oblasti Teplic nad Metují a prostoru Teplicko-Adršpašských skal, aby veškeré informace k pohřešované sdělili Oddělení obecné kriminality Územního odboru Policie České republiky v Hradci Králové na tel.: 974 526 455, 974 526 336, na linku 158, nebo kterémukoliv oddělení Policie ČR.

Pohřešované ženě je 49 let, je střední postavy, má hnědé rovné vlasy a šedé oči.  V době odchodu z domova byla oblečena do černých kalhot z umělého vlákna a zeleného trička. Na nohou měl béžové sandále a s sebou si nesla větší kabelu z kůže hnědo-béžové barvy a deštník.