9.5.2016 byl naší jednotce vyhlášen poplach.

Jednotka nakonec nevyjížděla, protože se jednalo o planý poplach.Původní informace vypadala takto:

01 21:56:04 POZAR NIZKE Teplice n/M Nadrazni CAS 24 - S706, naproti vlakovemu nadrazi hori budova , pan presne nevi jaka - cca 500 m od nadrazi

Jednotka se sešla kompletně do 5 minut od vyhlášení, auto bylo připraveno k výjezdu po 3 minutách od vyhlášení poplachu. Po ohlášení na operační středisko nám bylo sděleno, že jde o planý poplach - první jednotka na místě zjistila, že se jedná o nenahlášené pálení klestí mezi budovami.

Složky: hasiči JSDH Teplice n.M., Stanice Broumov, JSDH Police n.M., JSDH Adršpach, JSDH Meziměstí,JSDH Bukovice, JSDH Žďár nad Metují

Technika: 2 x CAS 32, RZA-L2R, 3 x CAS 24, CAS 20, CAS 15, CAS 16.

Členové: Dostál František, Puschmann Jindřich, Kaufman Jaroslav, Zeman Martin, Zeman Jaroslav